KONST / Litografier / Färglitografi 12948216
nr 1294 8216
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, "Sommarkväll i storskärgården". Signerad, numrerad 39/350. Motivet: 25x35 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 2 december 2019
kl 20:15:55
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson